Агенція
Податкового
Декларування


Автоматизоване складання податкової звітності для фізичних осіб
ПОСЛІДОВНІСТЬ ДІЙ ПРИ ЗАПОВНЕННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ EasyTax®2016
1

Завантажте програму із сайту apd.com.ua

2

Заповніть форми інформацією

3

Оберіть зручний спосіб оплати
та отримайте код активації

4

Роздрукуйте та сформуйте декларацію в електронному вигляді

5

Надішліть декларацію до податкової

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ EasyTax®2016

Можливість надіслати декларацію онлайн

Автоматизоване обчислення Ваших податків

Конфіденційність Ваших даних

Не потрібні спеціалізовані знання

Вартість програми в три рази нижча послуг заповнення декларацій

До останнього дня подачі декларації залишилось:
(Кінцева дата - 03 травня 2017 року)
Безкоштовно EasyTax®2014 Безкоштовно EasyTax®2015 EasyTax®2016

Відгуки

Лариса Кисельова, Фінансовий директор «Фінансова компанія №1»

Шукала в Інтернеті як заповнити декларацію і натрапила на сайт з програмою EasyTax. Програма виявилася простою, доступною в розумінні. Дуже зручні підказки щодо заповнення до пунктів декларації. Часу пішло не багато, все ясно і зрозуміло. Залишилася задоволена програмою, тільки самі позитивні враження! Спасибі розробникам!

Сергій Григорович Костюк, директор компанії «Украудит»

Програма EASY TAX - це результат зусиль професіоналів, допомагає у підготовці декларації про доходи громадянами, особливо у випадках, коли фізична особа має кілька джерел доходів і різні види майна, які підлягають декларуванню. Робота з програмою не вимагає спеціальних знань податкового законодавства, має зрозумілий інтерфейс і логіку. Після послідовного заповнення вкладених таблиць про доходи, сплачені податки та майно, EASY TAX формує друковану та електронну версію звіту, яка відповідає встановленим форматам, і може бути подана до податкової в електронному форматі. Програма протестована і схвалена компанією Украудит.

Андрій Вікторович Массальский, Директор ТОВ «Град-Інвест»

Скористався програмою EasyTax при поданні декларації про доходи за минулий рік. Все напрочуд просто і зручно. Ознайомився з основним меню. Зібрав довідки, квитанції та інші необхідні документи. Процес заповнення декларації відняв у мене не багатьом більше півгодини і не довелося звертатися додатково до фахівців. Хороший продукт для тих, хто хоче самостійно заповнити свою декларацію, але не має спеціальних знань і часу на те, щоб детально розбиратися з тим, як це зробити.

Микола Кутафьєв. Офіційний представник компанії A.M.A. S.p.A в Україну та Білорусії

Програма EasyTax зручна у використанні для простих громадян. Для тих, хто раніше не стикався з декларуванням своїх доходів. Зручна у використанні для людей без глибоких пізнань податкового обліку.

Аліна, м.Київ, студентка МАУП

Як добре, що Ви є! Спасибі Вам велике ... буду Вас рекламувати і дякувати Вам. Дуже корисний сайт, дізналася що я теж повинна подати звіт про доходи за 2015 рік! Тепер без штрафів можу виконати обов'язок і подати правильно заповнену Декларацію.

Юрій, м.Ужгород, підприємець

Програма класна, питань немає. Але, на жаль, разова (однорічна). Стосовно ціни. Для підприємця прийнятна. А ось для простого громадянина забагато. (Прим. АПД: ми прислухалися до думки користувачів і в період 15.02-15.03.2016 будь-хто з бажаючих може придбати EasyTax©2015 зі знижкою 50% (150 грн).

м.Київ, бухгалтер

Як бухгалтер можу дуже високо оцінити і Ваш продукт і сам сайт, це реально круто!! … На сьогодні ніхто не може запропонувати якісний бухгалтерський продукт. Тому дивлячись на Вашу розробку, тішуся, що в майбутньому щось буде. Дякую… Сьогодні залюбки розшарила Ваш сайт у fb. Доречі, я сама вчора перший раз побачила його саме там. І це працює. Удачі Вам!

Євгеній Рудьков, м.Київ, власник бізнесу

Прийшов час заповнювати декларацію. Довго шукав подібного роду продукт. Насилу, але знайшов (все-таки не вистачає вітчизняним розробникам грамотного просування на ринку).

Із мінусів: Українською мовою при заповненні даних не писалася велика буква Є (подзвонив в підтримку і це дуже швидко виправили).

В цілому враження про програму EasyTax залишилися позитивні - швидко, зручно, зрозуміло, дуже інформативний сайт, оперативно реагують в підтримці на питання і проблеми.

Лідія, м.Київ

Вперше зайшла на ваш сайт, дуже допоміг розібратися питаннях які мене цікавили, дуже все докладно і дохідливо, оператори онлайн відповідали швидко і кваліфіковано. Велике спасибі, удачі у вашій роботі !!!!!!

Андрій Глуговський, м.Київ, економіст

Дуже зручна програма для формування декларації по доходам фізичних осіб. Дуже якісна підтримка спеціалістами компанії (Юлія), консультації і бажання допомогти. Серед побажань і зауважень - відсутність можливості накопичення даних за минулі роки, а також відсутність можливості працювати в одній програмі для декількох користувачів (з окремими кодами активації). (Прим. АПД: Ми врахуємо побажання про додаткові можливості програми, та маємо наміри реалізувати їх у версії програми для заповнення декларації за 2016 рік).

 
www.cpk.ua, office@cpk.ua, Тел. +38(044)219-1817

Технічна підтримка:
+38(093)439-12-77

Телефонуйте з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00
(оплата згідно тарифів Вашого оператора)

Відгуки:
apd.com.ua@gmail.com

Розкажіть нам про свої
побажання та зауваження.